Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:37

Nis java me bizneset e diasporës shqiptare (Drejtpërdrejt)

Ministria e Diasporës dhe Investimeve Strategjike bën hapjen e “Javës me bizneset e diasporës shqiptare”, aktivitet ky i cili organizohet në bashkëpunim me Odën Ekonomike Gjermano – Kosovare.

Të pranishëm në këtë ngjarje do të jenë krerët institucional të vendit.

Ngjarjet live në të kaluarën