Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:41

Nis konferenca ‘NATO dhe Ballkani Perëndimor” (Drejtpërdrejt)

Nis sot në Prishtinë konferenca rajonale e sigurisë “NATO dhe Ballkani Perëndimor - Dinamikat rajonale në epokën e sfidave të sigurisë globale”.

Në konferencë  janë të pranishëm drejtuesit më të lartë të institucioneve të Kosovës, presidenti Hashim Thaçi, kryetari i Kuvendit Kadri Veseli dhe kryeministri Ramush Haradinaj, si dhe përfaqësues të lartë të NATO-s, të shteteve të rajonit dhe personalitete të tjera të rëndësishme nga Kosova dhe më gjerë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën