Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:43

Nënshkruhet memorandumi për stadiumin e Kamenicës (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati nënshkruajnë memorandumin për stadiumin e qytetit .

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi më pas viziton stadiumin e qytetit të Kamenicës.

Ngjarjet live në të kaluarën