Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 19.01.2020 06:30

Nënshkruhet marrëveshja në mes Devolli Corporation dhe Shell

Nënshkruhet marrëveshja e bashkëpunimit në fushën e furnizimit me produktet e Prince Kafes në mes përfaqësuesve të kompanisë Devolli Corporation dhe të kompanisë Shell.


Ngjarjet live në të kaluarën