Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:24

Nënshkruhet marrëveshja MASHT-MTI dhe MMPS (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi, ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani dhe ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica do të nënshkruajnë Marrëveshje Bashkëpunimi.

Në këtë ceremoni do të marr pjesë edhe zëvendëskryeministri i Kosovës Fatmir Limaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën