Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 21.01.2019 06:00

Në Beograd shënohet 10 vjetori i Fondit Evropian për Ballkanin (Drejtpërdrejt)

Në kryeqytetin e Serbisë po shënohet 10 vjetori i Fondit Evropian për Ballkanin.

Në aktivitetin që mbahet sot dhe nesër do të marrin pjesë shumë panelistë si Erhard Busek, dhe shumë panelistë tjerë.

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara