Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 06:35

Ndezja e Flakadanit të Flakës së Janarit(Drejtpërdrejt)

Në sheshin “Agim Ramadani” në Gjilan ndizet Flakadani i manifestimit tradicional “Flaka e Janarit”.

Ky manifestim ka filluar sot me një vizitë në kazermën e FSK-së si dhe homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Gjilan.

 

“Flaka e Janarit” sivjet i kushtohet atdhetarit Idriz Seferi./KosovaPress/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara