Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:04

Ndarja e çmimeve “Shkencëtar i ri i vitit 2018” (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqri Bytyçi po merr pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të projektit “Shkencëtar i ri i vitit 2018” për nxënësit e klasave X-XII në komunën e Prishtinës dhe atë të Ferizajt në fushën e shkencave natyrore.

Ngjarjet live në të kaluarën