Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:41

Nata e zjarreve në Prekaz

Për nder të “Epopesë së UÇK-së” mbahet Mata e Zjarreve në Prekaz dhe Skenderaj.

Ngjarjet live në të kaluarën