Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.04.2019 01:17

MPMS lanson Strategjinë Sektoriale 2018-2022 (Drejtpërdrejt)

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale lanson Strategjinë Sektoriale 2018-2022, si dhe lansimin e Planit të Veprimit për Punësimin e të Rinjve, ku marrin pjesë kryeministri Ramush Haradinaj dhe ministri Skënder Reçica.

Ngjarjet live në të kaluarën