Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 01:38

MPMS lanson koncept-dokumentin për skemën e ndihmës sociale

Ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica lanson për konsultime publike koncept-dokumentin për skemën e ndihmës sociale.

Ngjarjet live në të kaluarën