Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 19.05.2019 03:30

MKRS shpërndan kontratat për përfituesit e rinj (Drejtpërdrejt)

Bëhet nënshkrimi i kontratave dhe shpërndarja e tyre për të rinjtë përfitues të shpalljes së fundit nga ana e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit, për Edukim Jo-Formal.

Ngjarjet live në të kaluarën