Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:12

MKRS ndan çmimet në fushën e trashëgimisë kulturore 11:00

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi ndan çmimet në fushën e trashëgimisë kulturore

Ngjarjet live në të kaluarën