Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:39

MKRS bën shpërndarjen e librave për 36 biblioteka (Drejtpërdrejt)

Bëhet shpërndarja e librave të botuara dhe të blera nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, donacion për 36 biblioteka komunale.


Ngjarjet live në të ardhmën

Nuk ka ngjarje të planifikuara