Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:45

Ministri Shala pret ministrin e Tregtisë të Maltës

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po pret në takim ministrin e Punëve të Jashtme dhe Tregtisë të Maltës, Carmelo Abela.

Ngjarjet live në të kaluarën