Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 08:17

Ministri Shala në komunën e Lipjanit

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, po viziton Komunën e Lipjanit, ku pritet të nënshkruajnë një marrëveshje për ndërtimin e Zonës Ekonomike.

Ngjarjet live në të kaluarën