Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 14.12.2019 06:11

Ministri Sefaj raporton para Komisionit për Punë të Brendshme(Drejtpërdrejt)

Ministri i Punëve të Brendshme Flamur Sefaj do të raportojë para Komisionit për Punë të Brendshme dhe Siguri.

Sefaj është ftuar që të raportojë në lidhje me zhvillimet e fundit në Inspektoratin Policor të Kosovës, ndërsa herën e kaluar nuk kishte shkuar pasi që ishte thënë se ka qenë i sëmurë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën