Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 10:34

Ministri Reçica dhe Alessandra Roçasalvo flasin për media

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica dhe përfaqësuesja e përhershme e UNDP-së në Kosovë, Alessandra Roçasalvo, flasin për media.


Ngjarjet live në të kaluarën