Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:42

Ministri Matoshi raporton për hidrocentralet dhe gurthyesit (Drejtpërdrejt)

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi po raporton para Komisionit për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor lidhur me hidrocentralet dhe gurthyesit.


Ngjarjet live në të kaluarën