Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:49

Ministri Ismaili inspekton punimet në Qendrën e Mjekësisë Sportive (Drejtpërdrejt)

Ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili inspekton punimet në Qendrën e Mjekësisë Sportive dhe Klinikës së Mjekësisë Fizikale me Rehabilitim.

Ngjarjet live në të kaluarën