Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 12.12.2019 10:42

Ministri i Arsimit ndan çmimin tradicional “Shaban Jashari”

Me rastin e 7 Marsit - Ditës së Mësuesit, ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, po ndan çmimin tradicional “Shaban Jashari”.

Ngjarjet live në të kaluarën