Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.09.2018 05:34

Ministri i Arsimit, konferencë për media(Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi prezanton gjendjen ekzistuese të hapësirave shkollore në tërë vendin, si dhe hapësirave të nevojshme për realizimin e mësimit tërë-ditor./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën