Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.09.2019 03:08

Ministri i Arsimit konferencë për fundvit (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi do të mbajë konferencën e fundvitit për media.

 Ngjarjet live në të kaluarën