Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:18

Ministri Hasani viziton Komunën e Kamenicës (Drejtpërdrejt)

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Bajram Hasani do te takohet me kryetarin e komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati.

Takimi është i paraparë të zhvillohet në orën 14:30 në Objektin e Komunës së Prishtinës.

Ngjarjet live në të kaluarën