Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:32

Ministri Gashi viziton Stadiumin e Prishtinës (Drejtpërdrejt)

Ministri Kujtim Gashi dhe kryetari i FFK-së Agim Ademi po qëndrojnë në Stadiumin e Prishtinës për të inspektuar punimet.

Gashi më herët vizitoi FFK-në për të uruar Ademin për marrjen e drejtimit të Federatës.

Ngjarjet live në të kaluarën