Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.10.2019 10:58

Ministri Gashi viziton komunën e Deçanit

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po viziton komunën e Deçanit.

Ngjarjet live në të kaluarën