Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:07

Ministri Gashi viziton Federatën e Basketbollit të Kosovës (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po zhvillon vizitë në Federatën e Basketbollit të Kosovës.


Ngjarjet live në të kaluarën