Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

Ministri Gashi viziton Ansamblin “Shota” (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, viziton Ansamblin e Këngëve dhe Valleve “Shota”.

Ngjarja është e paraparë që të fillojë në orën 14:00.

Ngjarjet live në të kaluarën