Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 09:00

Ministri Gashi viziton Agjencinë e Arkivave (Drejtpërdrejt)

​Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, viziton Agjencinë e Arkivave të Kosovës.

Me këtë rast, ministri Gashi do të takohet me Kryeshefin Ekzekutiv të ASHAK-së, Ramë Manaj, me të cilin do të diskutojnë për punën dhe sfidat me të cilat përballet ky institucion i rëndësishëm.

Ngjarjet live në të kaluarën