Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.04.2019 12:58

Ministri Gashi raporton para Komisionit për Punë të Jashtme (Drejtpërdrejt)

Ministri i Diasporës dhe Investimeve Strategjike, Dardan Gashi raporton para Komisionit për Punë të Jashtme.

Ngjarjet live në të kaluarën