Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:12

Ministri Gashi pret në takim një delegacion nga Malta

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po pret në takim një delegacion nga Malta.

Ngjarjet live në të kaluarën