Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 02:36

Ministri Gashi në Rahovec (Drejtpërdrejt)

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi po viziton Komunën e Rahovecit.

Ngjarjet live në të kaluarën