Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:29

Ministri Endrit Shala në konferencën e fundvitit (Drejtpërdrejt)

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala po mban konferencën e fundvitit.

Ngjarjet live në të kaluarën