Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 01:43

Ministri Bytyqi në konferencë

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi mban konferencë për media.


Ngjarjet live në të kaluarën