Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 09:38

Ministri Bytyqi flet për procesin e vlerësimit të mësimdhënësve (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, do të mbajë konferencë për media, ku do të flasë për procesin e Vlerësimit të Performancës së Mësimdhënësve (VPM), që ka filluar ditë më parë në Kosovë.

Konferenca mbahet në ora 11:00.

Ngjarjet live në të kaluarën