Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.08.2019 11:14

Ministri Bytyqi viziton shkollën "Ibrahim Banushi" në Shalë (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi do të bëjë shpërndarjen simbolike të Abetares në shkollën fillore “Ibrahim Banushi”, në fshatin Shalë.


Ngjarjet live në të kaluarën