Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 22.09.2018 09:46

Mblidhet Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave

Komisioni për Mbikëqyrjen e Financave Publike po mban mbledhjen e radhës.

Në këtë komision ishte paraparë raportimi i ministrit të jashtëm Enver Hoxhaj, shqyrtimi i raportit të Auditimit i Zyrës së Kryeministrit si dhe shqyrtimi i Raportit të Auditimit për Ministrinë e Punëve të Jashtme./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën