Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 26.06.2019 04:48

Mbledhje komemorative për Jonuz Musliun (Drejtpërdrejt)

Ka nisur mbledhja komemorative në nderim të jetës dhe veprës së Jonuz Musliut.

Mbledhja po mbahet në sallën e Teatrit të qytetit të Gjilanit, ku përveç familjarëve po marrin pjesë edhe shumë miq dhe bashkëpunëtor të Musliut./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën