Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 25.06.2019 04:37

Mbledhje komemorative për gazetarin Ibrahim Rexhepi (Drejtpërdrejt)

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës sot në orën 12:00 do të mbajë mbledhje përkujtimore me rastin e vdekjes së ish-gazetarit shumëvjeçar dhe ekspertit të ekonomisë Ibrahim Rexhepi.

Mbledhja komemorative do të mbahet në amfiteatrin e Bibliotekës Qendrore Universitare afër objektit të Institutit Albanologjik.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet në vendlindjen e tij në fshatin Slivovë të Ferizajt, në orën 15:30.

Ngjarjet live në të kaluarën