Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:09

Mbledhje komemorative për Fetnete Ramosaj

Komuna e Deçanit dhe OVL e UÇK-së organizojnë mbledhje komemorative për ish-luftëtaren e UÇK-së, Fetnete Ramosaj.


Ajo po mbahet në Pallatin e Kulturës “Jusuf Gërvalla” në Deçan.

Ngjarjet live në të kaluarën