Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.07.2019 03:32

Mbledhje komemorative për akademik Idriz Ajeti (Drejtpërdrejt)

Akademia e Shkencave dhe të Arteve të Kosovës mbanë mbledhje komemorative për akademik Idriz Ajetin.

Pas kësaj mbahen edhe homazhet.

Ngjarjet live në të kaluarën