Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 18.07.2019 02:07

Mbledhja e Kryesisë së LDK-së (Drejtpërdrejt)

Mbahet mbledhja e Kryesisë së LDK-së dhe kryesohet nga kryetari Isa Mustafa.
Kjo është hera e parë që në mbledhje të Kryesisë merr pjesë kreu i partisë, pas problemeve shëndetësore që kishte pasur kohë më parë.

Ngjarjet live në të kaluarën