Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.07.2018 02:23

Mbledhja e kryesisë së AAK-së (Drejtpërdrejt)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), po mban takim të Kryesisë dhe Këshillit Drejtues të Partisë.

Ngjarjet live në të kaluarën