Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:53

Mbledhja e Kryesisë (Drejtpërdrejt)

Kryesia e Kuvendit mban mbledhje ku pritet që të caktohet seanca e jashtëzakonshme.

Seanca është kërkuar me kërkesë të kryeministrit Ramush Haradinaj.

Shqyrtimi i dytë i Projektligjit nr. 06/L-145 për detyrat, përgjegjësitë dhe kompetencat e Delegaconit Shtetëror të Republikës së Kosovës në procesin e dialogut me Republikën e Serbisë;

 Platforma për finalizimin e dialogut ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Republikës së Serbisë, për normalizimin e marrëdhënieve në mes dy vendeve./KosovaPress/


Ngjarjet live në të kaluarën