Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.02.2019 11:46

Mbledhja e Kryesisë(Drejtpërdrejt)

Kryesia e Kuvendit do ta mbajë sot mbledhjen me shefat e grupeve parlamentare, ku pritet të caktohet seanca e ardhshme e Kuvendit të Kosovës.

Sipas njoftimit për media, në seancë janë paraparë të shqyrtohen 22 pika të rendit të ditës, ndër to edhe dy interpelanca të kryeministrit Isa Mustafa në lidhje me situatën e krijuar në Mitrovicë dhe në lidhje me përgjegjësinë mbi Ligjin e sigurimeve shëndetësore në Republikën e Kosovës.           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën