Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 12.12.2018 04:35

Mbledhja e KQZ-së (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po mban mbledhjen e radhës, ku do të certifikohen rezultatet për kryetarë të Komunave të Zgjedhjeve Lokale të 22 tetorit.

Gjatë kësaj mbledhje do të shqyrtohet dhe dizajni dhe përmbajtjes së fletëvotimit për raundin e dytë të zgjedhjeve për kryetarë të komunave 2017, si dhe shqyrtimi dhe miratimi i sasisë së fletëvotimeve për raundin e dytë të zgjedhjeve për kryetarë të komunave 2017./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën