Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 27.06.2019 03:10

Mbledhja e KQZ-së (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve po mban mbledhjen e radhës, ku do të certifikohen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të raundit të dytë për kryetar të komunës së Kllokotit, si dhe do të ketë raport nga Sekretariati i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.

Hapja e mbledhjes do të bëhet nga kryesuesja e mbledhjes së KQZ-së./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën