Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:13

Mbledhja e KQZ-së (Drejtpërdrejt)

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës, ku do të shqyrtohet dhe miratohet akreditimi i vëzhguesve për zgjedhjet lokale 2017.

Mbledhjen do ta nis, kryesuesja Valdete Daka, shqyrtimi i zëvendësimit të anëtarit të Kuvendit Komunal të Vushtrrisë./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën