Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:11

Mbledhja e komisionit për arsim

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi diskuton për formimin e grupeve punuese për monitorim të ligjeve dhe gjendja në arsim në gjysmëvjetorin e dytë.

Ngjarjet live në të kaluarën