Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:46

Mbledhja e komisionit hetimor për PTK-në dhe Vala- Drejtpërdrejt

Komisioni hetimor parlamentar është mbledhur për të diskutuar rreth PTK-së dhe Vala-s.

Ngjarjet live në të kaluarën